Zapowiedzi Miotu "Grace"

hodowla chihuahua
mops Karolek

Reproduktor „Karolek”

Suka hodowlana Grejs mops

Suka Hodowlana „Grace”

Opis spodziewanego miotu GRACE – KAROLEK. Zaproszenie do rezerwacji.

W drugiej połowie Kwietnia 2022 roku spodziewamy się cieczki u naszej wspaniałej suczki GRACE HEBANOWA SFORA FCI  i “KAROLKA”  SAPHIRE OF MINGZONG Nam Kha (FCI) syna jednego z najlepszych na Świecie MULTI CHAMPIONA z Włoch.

Opisy zarówno Mamy szczeniąt jak i Taty są dostępne w Zakładce opisującej Mopsy. Będzie to trzeci miot tej pary i zakładamy, że tak jak było w dwóch poprzednich miotach, urodzą się piękne, zdrowe kluseczki, które wyrosną na wspaniałe pieski, które spełnią oczekiwania swoich przyszłych rodziców. Nasze Mopsiki tej pary mieszkają na dwóch kontynentach w kilku krajach Świata i cieszą naszych klientów swoim wspaniałym eksterierem i doskonałym zdrowiem. To wyjątkowa okazja dla ludzi chcących posiadać Mopsika nie dość , że pięknego to również wspaniale odchowanego. Po urodzeniu maluchów zostaną wstawione zdjęcia. Chętnych zapraszam do rezerwacji.

Zamieszczone zdjęcia przedstawiają dzieci Grace i Karolka z poprzedniego miotu, także mogą sobie Państwo wyobrazić jak będzie wyglądał wasz Mopsik

hodowla chihuahua