Suka Hodowlana "Jeny" MOPS

JENY HEBANOWA SFORA (FCI)

Hodowla Mopsów

hodowla chihuahua

Jeny wielokrotnie stawała na podium na Wystawach krajowych i Międzynarodowych z oceanami „DOSKONAŁA”

Dowiedź się więcej

JENY HEBANWA SFORA FCI to córka wybitnego CHAMPIONA o imieniu FRANTSUZKIY POTSELUY DOUBLE o wspaniałej suki hodowlanej JETY HEBANOWA SFORA FCI.

Jeny wielokrotnie stawała na podium na Wystawach krajowych i Międzynarodowych z oceanami „DOSKONAŁA” wzbudzając uznanie zarówno Sędziów jak i znawców Rasy Mops. Jej czarna maść to doskonałe uzupełnienie mojej niewielkiej ( 4 sztuki ) sfory Mopsików

Jeny zajmuje szczególne miejsce wśród naszych Mopsików z uwagi na swój niezwykły charakter.

Jest bardzo mądra, niezwykle wesoła i zabawna i bardzo odważna. Za punkt honoru postanowiła „dręczyć” cztery nasze potężne Rottweilery gryząc je w stopy, uszy i zabierając im zabawki. Wszystko to jedynie po to aby zmusić Rotki do tego aby ja ganiały co jest oczywiście nieskuteczne bo Jeny w pełnym biegu skręca pod kątem 90 stopni a Rotek niestety nie. Kiedy już umęczone Rottweilery „padną” to śpi razem z nimi na legowisku opierając głowę o ich potężne „buzie”. Przyznam , że początkowa wzbudzało to nasze obawy ale nasze Rottweilery to opoki spokoju i zrównoważenia emocjonalnego. Rotki niezwykle kochają Mopsiki i są ich osobistymi Body gardami i nie daj Boże gdyby ktoś przy nich skrzywdził naszego Mopsika.

Cztery nasze Mopsiki ( trzy dziewczyny i Karolek ) bawią się właściwie wyłącznie w ogrodzie z Rottweilerami. Wiele osób które kupiło u nas Rotka potem dokupiło Mopsika jako przyjaciela zabaw tego potężnego, obronnego psa. Rasy te wspaniale się dogadują z uwagi na niezwykły charakter Mopsów i ich ogromną odwagę graniczącą z brawurą. Mopsik to piesek , który zapewne rzadko przegląda się w lustrze i wydaje mu się , że jest potężnym siłaczem i atletą.

Jeny to sunia niezwykła a do tego w połączeniu z naszym WYBITNYM REPRODUKTOREM KAROLKIEM rodzi potomstwo zarówno beżowe jaki czarne.

Bardzo kochamy Jeny bo wnosi ona do naszej domowej sfory wiele radości i zabawy. To wymarzona suczka dla każdego miłośnika tej niezwykłej rasy. Oczywiście w przypadku Mopsików nie może być mowy o jakiejkolwiek hodowli „klatkowej” na zewnątrz domu. Jeny jest równoprawnym członkiem naszej Rodziny i zajmuje przeważnie honorowe miejsce w salonie na kanapie lub fotelu.

Rodowód Jeny

hodowla chihuahua